27
ژوئن

کانتینرهای سبزی و صیفی در گمرک معطل نمی مانند

دبیر کل اتاق بازرگانی بندرعباس گفت: با رایزنی های صورت گرفته توسط اتاق بازرگانی بندرعباس مشکل کانتینرهای سبزی و صیفی که به دلایلی نظیر کارت بازرگانی یک بار مصرف و موارد قرنطینه ای معطل می ماندند، حل و فصل شد.

🌠به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی بندرعباس، پیام رضایی در این رابطه اظهار داشت: به دنبال ارسال نامه ای توسط اتاق البرز برای اتاق بازرگانی بندرعباس در خصوص مشکلات اتحادیه تولیدکنندگان میوه و تره بار استان البرز و معطل ماندن کانتینرهای حامل سبزی و صیفی، اتاق بازرگانی بندرعباس بلافاصله موضوع را دردستور بررسی و رسیدگی قرار داد.

وی افزود: با بررسی های میدانی و هماهنگی های صورت گرفته، جلسه ای با حضور محمدرضا صفا ریاست اتاق، حیدری معاونت اقتصادی استاندار، دکتر حسینی مدیر کل بندر شهید باهنر، سعیدی مدیر کل گمرک شهید باهنر و ترخیص کاران برگزار شد و راهکارهای لازم در این خصوص اتخاذ گردید.

دبیر کل اتاق بازرگانی بندرعباس ضمن قدردانی از معاونت اقتصادی استاندار هرمزگان دیگر مسوولان ذی ربط، بیان داشت: بدون شک مشکل و دغدغه فعالان اقتصادی برای مسوولان استان از اهمیت بالایی برخوردار است و مشکلات فعالان اقتصادی با رایزنی ویژه مسوولان استان در کمترین زمان ممکن حل و فصل می شود.

رضایی تصریح کرد: اتاق بازرگانی بیش از هر زمان دیگری مورد اعتماد تجار و بازرگانان است و همسو شدن بخش خصوصی در این برهه حساس شکوفایی اقتصادی استان هرمزگان را به دنبال خواهد داشت که این مهم به خوبی در اتاق بازرگانی بندرعباس ملموس است.