• 07632254334
  • info@tfatrade.com
  • 08:00-16:00

لیست خدمات

[vc_row fullwidth=”yes” css=”.vc_custom_1466766141111{padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column]

صادرات

صادرات کالا در اصطلاح لغوی به معنای انتقال كالا و یا ارسال کالا از جايی به جای ديگر می باشد، اما در پروسه فعالیت های تجاری و بازرگانی منظور از صادرات کالا، خروج كالا از قلمرو گمركی كشورجهت ارسال به سایر کشورها می باشد.

اطلاعات بیشتر

واردات

به کالاهایی که در داخل کشور یا سایر کشورهای خارجی ساخته و یا فراهم شده است و از راه تجاری به یک کشور دیگر وارد می گردند، واردات کالا گفته می‌شود. معمولاً بدلیل اینکه تهیه برخی از کالاها برای تمامی کشورها امکان‌پذیر نبوده و یا از نظر اقتصادی به صرفه نمی‌باشد ، لذا آن کشورها با استفاده از واردات کالا نیاز داخلی کشور خود را تأمین می‌کنند. قابل ذکر است که واردات کالا امری تخصصی است و باید از طریق افراد مختصص انجام شود .

اطلاعات بیشتر

حمل و نقل

حمل و نقل ، چارتر و کرایه کشتی گوشه ای از خدماتی است که شرکت بازرگانی تجارت فربود آرمان به مشتریان خود ارائه میدهد این شرکت با سابقه در امور حمل و نقل جاده ای ، حمل بار هوایی و حمل و نقل دریایی ( کشتیرانی)، حمل بار با انواع کانتینر و همچنین حمل بار فله در کشتی با ظرفیت چند هزار تن قادر است تا بتواند کارهای صفر تا صد مشتریان را با دقت تمام انجام دهد.

اطلاعات بیشتر

ترخیص کالا

ترخیص کالا از گمرکات یک کار کاملاً تخصصی و پیچیده می باشد که بدون داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه قوانین و مقررات جاری، ممکن است انجام تشریفات ورود و صدور کالا به سختی و با تاخیر انجام پذیرد.
عدم آشنایی با روند ترخیص کالا در گمرکات حتی ممکن است منجر به اتلاف غیر ضروری وقت و پول شما گردد.
شرکت بازرگانی تجارت فربود آرامان ارائه دهنده خدمات بازرگانی در زمینه ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور و بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآزموده در کلیه زمینه های امور گمرکی اعم از ثبت سفارش ، حوالجات ارزی ، خرید خارجی ، حمل و ترانزیت در ایران می باشد

اطلاعات بیشتر
[/vc_column][/vc_row]

Language
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟